BeBird Nedir?

BeBird 2018 yılında piyasa sürülmüş ev kullanımı ve profesyonel kullanım için üretilmiş dijital bir otoskop ve Görüntülü ve akıllı kulak temizleme cihazıdır. BeBird ile hem kulak bakımını hemde kontrolunu görerek yapabilirsiniz.

BeBird Pediatrik (Çocuklar) için kullanılabilir mi?

 

Merhaba, evet, otoskop kamera lensimiz 3.5 milimetredir, çocuklar için mükemmeldir ve lensin de sıcaklık kontrol özelliği vardır,insan vücudunun sıcaklığına yaklaşır, çocukların kulaklarına özen gösterir

 

Kurulumu kolay mı?

 

Evet. Bir kaç adımda kolayca akıllı telefonunuza kurabilirsiniz.

- Önce uygulama marketlerinden Bebird uygulamasını indirin.

- Telefonunuzun ayarlarından wi-fi nizi açın ve bebird-XXXX yazan wi-fi ağına bağlanın

- İndirdiğiniz Bebird uygulamasını açın ve kullanmaya başlayın.

 

Bebird uygulamasını nereden indirebilirim?

Bebird uygulamasını Google play / APP Store dan indirebilirsiniz.

iPhone 11'imle uyumlu mu?

Evet, otoskopumuz iPhone, iPad, Samsung, Sony, Nokia, Huawei gibi Android veya IOS olsun tüm Smartphone, Tablet markaları ile uyumludur , Xiaomi ve benzeri, kolayca ve her yerde kullanabilirsiniz

Pil ne kadar kullanılabilir?

Otoskopumuzda 350 ile 500 mAh arasında 3.7V lityum pil bulunur, uzun süre kullanılabilir, bir saatlik şarjla yeterli pil gücü sağlar ve yaklaşık 10 gün ile 30 gün arasında düzenli kullanım sağlar

Bu fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için kullanılabilir mi?

Evet, tabii ki otoskopumuz 3.0 ile 10.0 megapiksel HD kamera teknolojisini kullanıyor, bu nedenle yüksek netlikte fotoğraflar çekilebilir ve 1080p FHD videolar kaydedilebilir.

Kulak kirini çıkarmak için kullanabilir mi, güvenlik mi?

Evet, otoskopumuz Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA onaylıdır, Kulak Kepçesi tıbbi biyoloji sınıfı PC + Silika Malzemeden yapılmıştır, Yumuşaktır ve Silikon Koruyucu mevcuttur, farklı yetişkin ve pediatrik kulaklara uyacak şekilde ayarlanabilir.

Telefonumdaki görüntü beyazsa ne yapmalıyım?

Değiştirmek için iade edebilirsiniz.

Ya görüntü bulanıksa?

Lensi yabancı madde açısından kontrol edebilir ve kuru bir pamuklu çubukla nazikçe silebilirsiniz. Alkollü çubuk tavsiye edilmez.

Kulak temizleme ucu kırıldı. Ne yapmalıyım?

Yeni kulak kaşığını APP'deki talimatlara göre takabilirsiniz.

Bebird  uygulaması çalışmıyor mu?

Wifi'yi kapatabilir ve tekrar arayabilirsiniz. Veya Bebird APP'yi kaldırın ve tekrar indirin. Değilse, lütfen telefonu başka bir marka ile değiştirin.

Lens batmış, ne yapmalıyım?

Değiştirmek için iade edebilirsiniz.