BeBird C3 Pro

Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)
₺55,44 'den başlayan taksitlerle

Bebird Kablosuz Kulak Otoskopu En Güvenli Kulak Kiri Temizleyicisi

yeni dizayn akıllı görüntülü kulak temizleyici

:

     Bebird C3 Pro: Yeni Tasarlanmış Akıllı Görüntülü Kulak Temizleyici

     İnci Doku: İnci boya ile tasarım. Seçmeniz için siyah ve beyaz. Bebird C3 Pro  mükemmel bir dokunuş ve görünüme sahiptir

     Saklama Aksesuarları Kapağı: Kapak çevrilerek açılabilir. Aksesuarlar kapakta saklanır, her zaman ve her yerde değiştirilebilir.

     Yıkanabilir: Bu lensin su geçirmez sınıfı IP67'dir, yağ ve kuru kulak için uygundur. Kullandıktan sonra da kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

     Uzun Pil Ömrü: 250mAh lityum pil, bir saatlik şarj, 30 günlük düzenli günlük kullanım için yeterli pil gücü sağlar.

     0,5 inç Otomatik Odaklama Mesafesine ve 6 AI Kontrol LED Işığına sahip 1080p HD Kamera, kulaklarımızdaki mikroskobik görüntülerin keyfini ücretsiz çıkarın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Kamera

 

Anti-Fog & Anti-Dust Teknolojisine sahip olan Bebird C3 Pro, 6 LED Işıklı 3.0 Megapiksel HD lense sahip, daha detaylı ve mikroskobik görünümler görecek. 3 Eksenli akıllı yönlü jiroskop, 100 hz Hızlı İletim ve Gerçek Zamanlı Görünüm ile donatılmış olup, çalışmayı kolaylaştırmak için düzgün görüntü dağıtımı sağlar.

0.5in Otomatik Odaklama Mesafesi.

 

 

 

 

 

 

Eksiksiz Aksesuarlar, Değer Deneyimi

Tüm kulak kiri temizleme kitleri dahildir ve sizi ve tüm aile üyelerinizin kulak bakımı taleplerini destekleyebilir. Kitler yeniden kullanılabilir ve temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolaydır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni PC + Silika Malzeme Kulak Kepçesi

Tıbbi Biyo-dereceli PC + Silika Malzemesi Kulak Kepçesi yumuşaktır ve silikon koruyucu fiş, farklı insanlarla tanışmak için güvenli olabilir. 3 yaş üstü çocuklar tarafından da kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 


Çift Sıcaklık Kontrolü Ve Uzun Pil Ömrü

 

Sıcaklık Kontrolü: İnsan vücudunun sıcaklığına yaklaşarak, size ve ailenizin kulaklarına özen gösterin.

Uzun Pil Ömrü: 250mAh lityum pil, bir saatlik şarj, 30 günlük düzenli günlük kullanım için yeterli pil gücü sağlar.

 

 

 

 

 

IP67 Su GeçirmezIP67 su geçirmezlik işlevi yıkanabilir vb. Malzemelerin incelenmesini destekleyebilir, ancak lütfen suda uzun süre kalmayın.

 

 

 

 

 

 

Bebird APP'yi cihazınıza indirip yükleyin, WiFi'yi Android akıllı telefon / tablet ve IOS iPhone / iPad ile bağlamak çok kolay.Sadece kulak kanalını kontrol etmez ve kulak kirini de temizler, aile üyenizin kulak muayenesi yapmasına yardımcı olmak kalmaz, aynı zamanda köpeğinizin, kedinizin kulağını alkol sterilizasyonu ile kontrol edebilirsiniz. Cilt, diş muayenesi için de uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

Kulaklarınızı pamuklu çubukla, kulak kazıyıcı veya parmakla temizlemek kötü bir fikirdir. Çok kötü bir fikir. Etrafına sürerken pamuklu çubuklarla çok az miktarda kulak kiri alabilirsin, ancak kulak kirinin büyük kısmı sıkıştırılır ve dış kulak kanalına daha da sıkışır. Aslında, pamuklu çubuklar sorunu daha da kötüleştirir. Eküvyon, kulağınızdaki çöp sıkıştırıcısı gibi çalışır, sıkışır ve sıkıştırır. Çok yakında, yaptığınız hasarı gidermek için doktora gitme zamanı.

 

 

 

 

Batarya
250 MAH
Kamera
3 Megapixel
Çalıştırma
Düğme İle
UV Dezenfeksiyon Lambası
Yok
Kamera Ekseni
3 Eksenli
Şarj Şekli
Kablo ile
Kulak Koruma
Vücud Sıcaklığına Eşitleme
Temizleme Uçları Saklama
Uçlar Kapakta
Seyahat Kutusu
Yok
Benzer Ürünler